LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Група компаній Нова Будова презентувала новий район забудови – LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

LIVING PARK NOVA BUDOVA-2 буде новим сучасним житловим районом міста Кам’янець-Подільський.

Що будують? За інформацією з презентації це буде вісім багатоквартирних житлових будинків на 9 поверхів кожний. Також у межах району забудови планується власний сервісний центр, просторі та сучасні дитячі майданчики, третій за рахунком у місті підземний паркінг, гаражі, фонтани і велодоріжки, особливістю має стати відкритий басейн на території комплексу.

LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Як виглядатиме LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Загалом, в першому будинку, який вже розпочали будувати, буде 162 квартири, серед яких є 1-кімнатні (43.67- 49.09 квадратних метри), 2-кімнатні ( 65.74-67.68 та 83.08-84.63 квадратні метри), 3-кімнатних (84.07 квадратів). Якщо розрахувати площу першого будинку, цієї кількості житлової площі вистачить приблизно на 320 осіб.

Де це буде? На території АТП-16808 в межах вулиць Матросова та Інтернаціональна (біля ТДВ Адамс). Площа ділянки під забудову майбутнього району: 3,0972 гектари.

LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Місце розташування району LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Демонтовано майже всі будівлі на даній земельній ділянці. Розпочато риття котловану під перший будинок. Сама місцевість є перспективною, за генеральним планом забудови міста тут на місці військових складів має бути багатоповерхова забудова, включно зі школою, якої саме не вистачає.

LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Район майбутньої забудови за генеральним планом міста

Хто будує?  Група Компаній Нова Будова є забудовником даної території. Яка вже відома багатьом кам’янчанам за реалізацією своєї першої частини по вулиці Князів Коріатовичів.

 LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Нова Будова – 1 по вулиці Князів Коріатовичів

Першу чергу будинку планують здати на 4 квартал 2019 року. Технологія будівництва цегляна кладка.

LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Зовнішній вигляд першого будинку LIVING PARK NOVA BUDOVA-2

Слідкуйте за новинами сайту надалі, щоб дізнатись більше про даний будівельний майданчик.

Номер відділу продаж Нової Будови: 067-38-16-011

#kamyanets #КамянецьПодільський #КаменецПодольский #Будівництво #Строительство#Квартири #Нерухомість #Оренда #Куплю #Здам #Новобудова #Нерухомість #Недвижимость #Реклама

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *