Про сайт

Наша Головна Мета — зробити пошук вашого нового житла кращим і швидшим.

Контакти:

Електронний адрес: kam.pod.bud@gmail.com

Номер мобільного: +068-17-63-403

Група в контактах: https://vk.com/kam.budivnictvo

Група в фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/397346680665122/

Будівництво Кам’янець-Подільський – один з кроків, що ми зробили для досягнення цієї мети. Тут Ви можете зробити пошук нерухомості на первинному ринку Кам’янця-Подільського без посередників.

Ще одна наша мета – зібрати та систематизувати усі відомості про будівництво, забудовників та їхні об’єкти.

Чому варто бути нашим партнером?

 •  Популярність: сайт має більше 100 000 переглядів на рік.
 •  Цільова аудиторія: переважна більшість відвідувачів сайту – це люди, котрих цікавить нерухомість та будівництвом. Сайт не має обмінного трафіку або інших непрофільних джерел трафіку.
 •  Ефективність: можливість, за допомогою послуг сайту, збільшити увагу до Вашої пропозиції чи об’єкта в сотні разів.
 •  Технологічність: сайт адаптовано для всіх типів пристроїв (персональний комп’ютер, планшет, смартфон), що значно розширює аудиторію сайту.

Кому вигідні наші послуги?

Наші послуги можуть бути корисні найширшому колу людей або компаній, у яких є зацікавленість щодо ринку нерухомості або будівельного ринку.

Кам’янець-Подільський — це сучасне місто з розвиненою інфраструктурою, яке постійно розвивається. Щорічно сотні нових жителів приїжджають в місто з різними цілями, але рано чи пізно перед багатьма мешканцями постає питання про купівлю власного житла. Наш сайт допоможе кожному купити квартиру, не витрачаючи багато часу на пошуки, так як у нас представлено всі новобудови міста та актуальні новини будівельного ринку.

Пропонуємо:

 1. Каталог новобудов, котеджів та комерційної нерухомості.
 2. Новини будівництва.
 3. Відгуки на об’єкти та компанії.
 4. Статистику будівельної галузі міста.
 5. Рекламу ваших об’єктів.
 6. Мапу будівництва міста.
 7. Прямі контакти забудовників.
 8. Товари будівельної галузі.

Послуги для рекламодавців

Kamyanetsbud.km.ua – лідер серед рекламних інтернет-ресурсів на ринку нерухомості Кам’янця-Подільського та Хмельницької області. Більше 50 000 користувачів відвідують сайт пошуках нерухомості.

Банерна реклама

Можливість створювати та підтримувати імідж своєї компанії, отримувати замовлення від клієнтів. Різні варіанти, привабливі ціни та знижки.

VIP-оголошення

Потужний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів до свого об’єкта, компанії або послуги. VIP-оголошення демонструються на сторінках відповідного типу нерухомості, детально описані.

Пакет “Забудовник”

Ідеальний спосіб виділити власний житловий комплекс чи комерційний центр серед інших пропозицій на сайті. Розміщення комплексу разом з пропозиціями у відповідному розділі, відображення комплексу в пошуку разом зі списком пропозицій у ньому, створення сторінки комплексу з детальним описом, фото і списком пропозицій.

Умови використання та публікації матеріалів на сайті:

 1. За зміст реклами, опублікованій в будь-якому вигляді на сторінках сайту, відповідальність несе рекламодавець.
 2. Новини та публікації у вигляді новин, оголошення, коментарі не повинні містити інформацію, що посягають честь і гідність громадян, що порушують законодавство України, політичну агітацію.
 3. Ви не можете використовувати зображення або похідні цих зображень для показу реклами на сторонніх ресурсах або будь-якого іншого способу отримання доходу без письмової згоди автора.
 4. При використанні або цитуванні матеріалів з сайту www.kamyanetsbud.km.ua пряме посилання на джерело обов’язкове.
 5. Адміністрація сайту залишає за собою виключне право редагувати матеріали, опубліковані користувачами будь-яким із способів. Редагування полягає у виправленні зовнішнього вигляду тексту, змісту, орфографії та граматики. Будь-які з дій адміністрації робляться з метою підтримки зовнішнього і змістовного вигляду сайту.

Забудовникам: якщо знайшли свій об’єкт на сайті і хочете додати або змінити інформацію, для співпраці дзвоніть чи пишіть нам. Для нас важлива кожна думка! Чекаємо від вас пропозицій і зауважень з приводу роботи сайту в цілому. З усіх питань ви можете звертатися на поштову скриньку kam.pod.bud@gmail.com чи за номером 068-17-63-403.

48689768