Забудовники що працюють на будівельному ринку міста:

ЖК по вул. Годованця 13Б

Компанія «Місто Мрій»

АДРЕСА: просп. Грушевського зупинка НВК №3

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 098-90-70-040

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 4

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 8 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Годованця 13Б

Будівельна компанія “City Of Dreams” (“Місто Мрій”) – це компанія з 10 річним досвідом роботи на будівельному ринку України, в сфері житлової та комерційної нерухомості, яка була заснована в м. Чернівці. За час свого існування компанія здобула репутацію надійного забудовника, серед своїх партнерів та клієнтів. Сьогодні бренд ” Місто Мрій” поєднує декілька потужних напрямків в своїй роботі: надання повного циклу будівельних та ремонтних робіт на замовлення, впровадження інноваційних технологій в будівництві, виробництво великого асортименту будівельних матеріалів, як для власного використання так і для реалізації їх на будівельному ринку, продаж самостійно збудованої нерухомості.

Компанія має хорошу матеріально-технічну базу, власний автопарк спеціалізованої техніки та надійних постачальників. Сукупність всіх цих факторів дає нам перевагу, як будівельній компанії, на ринку нерухомості України. Обираючи “Місто Мрій”, Ви отримуєте якісний сервіс та супровід процесу, а також контроль якості будівництва на всіх його етапах.

Забудовники

Компанія «Нова Будова»

АДРЕСА: вул. Коріатовичів, 25 четвертий поверх у Бізнес-Центрі

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 067-38-16-011 038-49-36-011

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 14

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 12 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК LIVING PARK NOVA BUDOVA-2, ЖК Нова Будова будинок Вікторія

Компанія Нова Будова розпочала своє існування із будівництва кількох житлових будинків на території, що знаходиться за адресою вул. Князів Кориатовичів 25. Та згодом з’являється ідея створити справжній житловий комплекс зі розвиненою інфраструктурою. Спочатку було здійснено перетворення старого адміністративного приміщення в сучасний Бізнес-Центр. Невдовзі на території починають функціонувати два заклади харчування. Свої двері відчиняють два сучасних стоматологічних кабінети, до них приєднується меблевий магазин та центр лікування хребта та суглоб. Визначною подією у розвитку компанії стає будівництво та відкриття першого та єдиного в місті Фітнес-Центру із басейном та тренажерними залами – місцем оздоровлення та відпочинку для всіх кам’янчан та гостей міста.

За 11 років маленька будівельна фірма перетворилась у велику містобудівну компанію з різноплановими напрямками діяльності. Збільшився штат у десятки разів, що дало можливість забезпечити робочими місцями кам’янчан та мешканців інших міст. На даний момент чисельність працівників сягає двох сотень. За останні два роки Нова Будова здала в експлуатацію 7 під’їздів дев’ятиповерхових будинків, що дозволило понад 220 сім’ям заселитися у власні нові оселі.

Основним продуктом компанії є 1-2-3-4 кімнатні квартири комфорт-класу. Своїм клієнтам компанія пропонує індивідуальний дизайн, який стосується як планування житла, так і косметичного оздоблення. Принциповою позицією компанії є передача квартир мешканцям із завершеними основними чорновими роботами. Інноваційним елементом на ринку нерухомості міста, є оздоблення квартир під ключ, меблювання, а також комплектування побутовою технікою. Нашою ціннісною позицією є можливість придбання житла на виплату до 10 років без залучення третіх сторін з гарантією безпечного капіталовкладення та своєчасності здачі об’єктів.

Новою віхою розвитку компанії стане створення нового житлового комплексу, в якому реалізуються нові підходи. Нові дизайни фасадів та планування квартир, створення сучасних безпечних дворів, а також використання інноваційних технологій дасть кам’янчанам можливість відчути життя по новому.

Компанія Нова Будова ставить собі за мету щодня, щогодини у той чи інший спосіб покращити будівельний рівень життя міста – робити його комфортним, затишним і красивим. Компанія прагне забезпечити кам’янчан житлом європейського рівня, що включає в себе якісно виконані роботи з сучасними інтер’єрами у формі All inclusive, що дозволяє вселитись в нову готову власну квартиру за кілька годин. Наша ціль – надавати сервісне обслуговування не лише до придбання квартири, а й забезпечити якісний пост продажний сервіс, який зробить можливим комфортне проживання у наших житлових комплексах.

Забудовник Будмонтажсервіс

Компанія «Будмонтажсервіс»

АДРЕСА: вул. Пушкінська, 7

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: (03849) 2-37-19, 2-42-34

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 5

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 15 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Черняховського 45Б, ЖК по вул. Уральській

Історія підприємства розпочинається у березні 1994 року, коли рішенням виконкому Кам’янець-Подільської міської ради №71- було зареєстровано фірму «Вектор ЛТД», яка почала надавати послуги у галузі будівництва.

За цей час виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» перетворилася на розгалужену структуру з потужною матеріально-технічною базою і тепер здатна виконувати будь-які будівельно-монтажні роботи: будівництво та ремонт житла, спорудження автозаправних станцій, реставрація історичних пам’яток архітектури, ремонт доріг і будівництво автошляхів.

Вчасне і якісне виконання замовлень забезпечується перш за все високою виконавчою дисципліною, роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами під керівництвом інженерно-технічних працівників, 50% яких мають вищу технічну освіту.

Одним із стратегічних напрямків діяльності підприємства є будівництво житла. У 2003 році було закладено перший 9-поверховий житловий будинок на 36 квартир по вул.. Розвадовського, 7, за яким були споруджені 45-квартирний житловий будинок по вул.. Васильєва, 7, 90-квартирний житловий будинок по вул. Розвадовського, 9, 85-квартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями, 64-квартирний житловий будинок по вул.. Уральській, 14.

В даний час підприємство веде забудову кварталу в межах вулиць Лесі Українки – Уральської – Огієнка – Гунської, площа якого становить 1, 1 га. На даній території буде споруджено сучасне житло (більше двох сотень квартир), ЗАГС, адміністративні приміщення ЖЕКу та торгово-офісні приміщення.

При виконанні будівельно-монтажних робіт та спорудженні житла будівельна компанія «Будмонтажсервіс» першою в місті застосувала новітню технологію будівництва, а саме: каркасно-монолітну конструктивну схему. Першим будинком, який був споруджений за цією технологією став 85-квартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Пушкінській, 11. Будівельний об’єм споруди складає - 37958 м. куб., загальна площа квартир - 7356 м. кв., торгово-офісних приміщень – 2270 м. кв. Всі квартири в даному будинку відрізняються підвищеною комфортністю, можливістю перепланування внутрішнього об’єму, не впливаючи на несучі конструктивні елементи. Зовнішні опоряджувальні роботи виконані з застосуванням найсучасніших оздоблювальних матеріалів. Архітектурне рішення фасадів будинку дозволяє вважати його найкращим житловим будинком в місті.

ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» проводить будівельні роботи і за межами міста: м. Хмельницький, м. Чернівці, Чернівецька та Тернопільська область. За цей період у західному регіоні України підприємством було споруджено біля 30-ти сучасних автозаправних станцій, які відрізняються зручним розташуванням та новітнім дизайном.

Майже 20 років фірма виконує державні замовлення на будівництво та ремонт автошляхів: капітальний ремонт вулиці Князів Коріатовичів (ділянка від Проспекту Грушевського до вулиці Крип’якевича), будівництво ділянки магістрального автошляху у місті Чернівці, будівництво автошляхів місцевого значення у Путивльському районі Чернівецької області, капітальний ремонт вулиці Чехова в м. Кам’янці-Подільському. Також фірма здійснює капітальний ремонт фасадів, дахів, будівництво та ремонт зовнішніх інженерних мереж та споруд, а також виконує проти-аварійні роботи.

Історичні пам’ятки архітектури – це візитна картка нашого міста. Надзвичайно цікавим напрямком діяльності фірми є реставрація й відродження історичних об’єктів: приміщення картинної галереї (вул. П’ятницька, 11), Будинок Ратуші (Польський ринок, 1), адміністративні приміщення Національного природного парку «Подільські Товтри» (Польський ринок, 6).

ТзОВ «Ведміть»

Компанія «Ведміть»

АДРЕСА: вул. Лесі Українки 31, БЦ "Розмарин" 2 поверх каб. 210

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 068-599-03-89

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 1

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: - років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Гагаріна, ЖК по вул. Проектна 4

Придбати житло в Кам'янці-Подільському - це інвестиція в добробут вашої родини. Будівельна компанія "Ведмідь" рекомендує гроші вкладати раціонально. Забудовники Кам'янця-Подільського пропонують різні види житла, щоб кожен покупець міг обрати варіант близький саме йому. ТОВ "Ведмідь" використовує європейський підхід до створення помешкання вашої мрії, в якому ви будете захищенні та відчувати себе у комфорті. Якщо ви бажаєте купити помешкання у Кам'янці-Подільському - компанія "Ведмідь" зможе вам у цьому допомогти, ми працюємо для того, щоб зробити вас щасливими.

Будівельна компанія Ведмідь на ринку нерухомості уже багато років, тому добре знає, що потрібно для комфортного життя. Житлові комплекси Кам'янця пропонують різнопланові забудови, які дозволяють обирати та підбирати свій варіант. Житловий комплекс, який створює наша компанія, враховує зовнішні та внутрішні фактори комфорту. Дитячий майданчик, стоянка, розвинена інфраструктура в тихому спальному районі - виправдане співвідношення ціни та якості. Роки роботи у сфері нерухомості допомагають реалізовувати будівельні концепції, ідеї, які приваблюють наших клієнтів. Ми пропонуємо безвідсоткове кредитування, до кожної ситуації підходимо індивідуально.

Забудовники Західно-українська будівельна компанія

Компанія «Західно-українська будівельна компанія»

АДРЕСА: вул. Свободи 6а, місто Хмельницький

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 068-363-06-53

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 4

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 12 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК Перлина мікрорайону

Приватна виробничо-комерційна фірма «Західно-українська будівельна компанія» заснована 19 вересня 2006 року у м. Хмельницькому.

Наша компанія спеціалізується на будівництві об’єктів у привабливих для замовників районах Хмельницького з розвиненою транспортною та торговельною інфраструктурою, з ретельним дотриманням будівельних технологій і термінів введення новобудов у експлуатацію, з використанням якісних будівельних матеріалів та сучасної техніки.

Наш колектив – це висококваліфіковані будівельники, постачальники, менеджери, бухгалтери, ріелтори, маркетологи, завданням яких є всестороння допомога нашим Клієнтам в придбанні в комфортного, якісного та доступного житла.

ПВКФ «ЗУБК» співпрацює з ДАПБП “ТАТЕМ” , основним напрямком діяльності якого є проектування будівництва для власних потреб та задоволення потреб інших будівельних підприємств і замовників. До цього часу ДАПБП “ТАТЕМ” є надійним та добросовісним постачальником проектної продукції будівництва. Ми пропонуємо нашим Клієнтам індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучку цінову політику з можливістю відтермінуванням платежів.

Наші будинки – це не просто доступне житло. Це комплекси з розвинутою інфраструктурою, транспортною розв’язкою, зі своєю зеленою зоною, дитячими майданчиками, влаштованою дорогою. Поруч з Вами знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Вам не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом, все це є на відстані декількох кроків!

ТОВ «Артхаус Груп»

Компанія «ЖБК Молодіжний ХХІ»

АДРЕСА: вул. Маршала Харченка 35, навпроти заводу ВАТ Електрон

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 098-333-89-89, 067-289-32-03

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 2

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 4 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК Молодіжний-XXI 2, ЖК Молодіжний XXI

Житлово-будівельний комплекс Молодіжний-XXI - це один із найбільших забудовників міста, який створює місто у місті. Реалізовуючи інноваційні технології, дизайнерські підходи, сучасні тенденції ЖБК Молодіжний-XXI створює всі умови для комфортного життя, помешкання високого класу, розвинену інфраструктуру на території комплексу.

ЖБК Молодіжний-XXI входить в компанію Артхаус-Груп.

БВТ «Рокор»

Компанія «Рокор»

АДРЕСА: вул. Пушкінська, 29

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 067-352-82-82, 067-384-82-82

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 12

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 26 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по просп. Грушевського, ЖК по просп. Грушевського 50

Історія підприємства бере свій початок в далекому 1992 році. На базі будівельного кооперативу було створено багатопрофільне виробниче товариство, метою якого було котеджне будівництво та виконання ремонтно-будівельних робіт на замовлення великих промислових та комерційних підприємств міста та району.

Виробнича база підприємства знаходиться за адресою вул.Заводська, 2 та включає в себе 2 столярні цехи, цех по виробництву металопластикових вікон, бетоно-розчинний вузол, слюсарна та зварювальні дільниці, цех по виробництву стінових блоків та тротуарної плитки, а також автомайстерня по ремонту та обслуговуванню автомобілів підприємства.

-14849356310

Компанія «Будівельний Альянс Груп»

АДРЕСА: вул. Зарічанська 5/3, Бізнес-центр "Альянс" 6 поверх, місто Хмельницький

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 067-383-66-47, 067-382-97-67

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: Житлові будинки - 14, Промислові обєкти - 8, Індивідуальні, різного призначення - 31

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 16 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК Над Каньоном

Будівельна компанія "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс) працює на ринку проектування, капітального будівництва та реконструкції з 2002 року. За ці роки компанія набула статусу найнадійнішої і найбільшої в Хмельницькій області, пройшовши перевірку роками кризи і не втративши при цьому довіри партнерів і клієнтів.

Ми спроектували, побудували та реконструювали безліч об'єктів різноманітного призначення та поверховості. Наші будівлі прикрашають місто і створюють комфортні умови для життя і роботи тисячам людей. Житлова нерухомість та комерційна нерухомість у Хмельницькому проектується і споруджується нами завжди в заплановані терміни, якість будівництва перевіряється не людьми, а часом.

Найбільша будівельна компанія Хмельницької області "Будівельний Альянс" здійснює комплексне капітальне будівництво та проектування в Україні, пропонуючи повний пакет послуг від архітектурно-будівельного проектування до супроводу об'єктів. Ми розробляємо і реалізуємо проекти гідротехнічних, електротехнічних і сантехнічних мереж різного ступеня складності, а також проводимо реконструкцію комунальних магістралей локального і глобального значення.

Житлова нерухомість Хмельницького - один із пріоритетних напрямків компанії ТОВ "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс). Ми зводимо багатоповерхові будинки поліпшеного внутрішнього планування, з вбудованим або прибудованим паркінгом, з приміщеннями для офісів та магазинів. Нами здійснюється продаж квартир в новобудовах, уже зданих в експлуатацію, і тих, котрі закладені нещодавно. Зводячи будинки високої комфортності, ми орієнтуємося не тільки на заможних городян, у нас можна купити квартиру в новобудові 1- або 2-кімнатну, але неодмінно з високою стелею, індивідуальним опаленням і якісним оздобленням.

Власні виробничі потужності, новітнє обладнання і висококваліфікований персонал - це головні інструменти нашої будівельної компанії, вони дозволяють вирішувати будь-які найскладніші завдання з проектування і будівництва нерухомості в Хмельницькому.

Забудовники

Компанія «Аргіліт»

АДРЕСА: вул. Нігинське шосе, 41/6А навпроти Сільпо

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 068-909-23-23, 095-909-23-23

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 4

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 4 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК Podilsky, ЖК Сімейний

ТОВ Аргілл - будівельна компанія, яка виконує будівництво багатоповерхових житлових будинків по Україні. Мета компанії - розвивати будівельну галузь країни, надати жителям нові робочі місця і забезпечити якомога більше сімей доступним і якісним житлом.

Засновники «Аргілл» мають багаторічний досвід у своїй галузі, міцну команду і свіжі ідеї. Високий рівень технічного оснащення компанії і підрядних організацій, наявність сертифікованих систем якості дозволяє виконувати будівельно-монтажні роботи на високому рівні. Будівництво ведеться з дотриманням всіх норм і вимог, тому кожен має можливість переконатися в якості виконаних робіт, використаних матеріалів та інше, побувавши на будмайданчику або спостерігаючи фотозвіти по об'єктах.

На даний момент компанія здійснює будівництво об'єктів по Україні - це житлові комплекси під назвою Сімейний, PodilSky, Стрий-парк, в містах Черкаси, Стрий, Хмельницький і Кам'янець-Подільський.

«Хмельницький комбінат будівельних матеріалів»

Компанія «Комбінат будівельних матеріалів»

АДРЕСА: вул. Нігинське, 2

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 067-38-42-020

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 2

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 52 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Нігинське шосе

Колективне підприємство Комбінат будівельних матеріалів вже більше 40 років успішно забезпечує будівництво Хмельницької області якісною залізобетонною продукцією.

На сьогоднішній день в структуру КП Комбінат будівельних матеріалів» входять такі підрозділи:

- Формувальний цех;

- Арматурний цех;

- Столярний цех;

- Цех з виробництва газобетону;

- Цементний ділянку;

- Транспортний цех.

Марс ЛТД

Компанія «Марс ЛТД»

АДРЕСА: вул. Смірнова, 4 у підвальному приміщені або вул. Пархоменка, 15

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: (03849) 6-53-00

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 17

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 18 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Саксаганського

Будівельна компанія яка будує невеликі та компактні будинки у місті Камянець-Подільський. Основний вид діяльності будівництво та продаж житлової нерухомості.

Капітал-Буд

Компанія «Капітал-Буд»

АДРЕСА: вул. Лесі Українки, 40

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 098-008-19-00

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 6

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 20 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Суворова

Капітал-Буд це сучасна, стабільна, інноваційна, що динамічно розвивається проектно-будівельна компанія.

Компанія займається наданням будівельних послуг нового рівня в області проектування, архітектури, дизайну, будівельних та оздоблювальних робіт з 1998 року. Працюючи на будівельному ринку тривалий час компанія підтримуємо тісні ділові та взаємовигідні контакти з виробниками нових будівельних матеріалів. Це дає можливість виконувати будівельні роботи швидко, якісно і економно.

Компанія «Азаріас Груп»

Компанія «AzariaS Group»

АДРЕСА: вул. вул. Огієнка, 10а

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 098-60-00-659

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ: 1

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 3 років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ: ЖК Фортеця

Azarias Group - це компаній що спеціалізуємось на будівництві власних об'єктів нерухомості, ген. підрядних роботах, оренда та продаж опалубки, оренда та продаж будівельної спец. техніки, консалтинг, проектування, дизайн.

Компанія «ДАН-СЕРВІС»

АДРЕСА: вул. Князів Коріатовичів 25а

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ:

ЗДАНІ ОБ'ЄКТИ:

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: років

ОБ'ЄКТИ В МІСТІ:

Будівництво житлових і нежитлових будівель