Топ 5 – нових будівельних майданчики 2019 року

З приходом весни, пожвавлюється будівельна галузь в місті, з’являються нові та продовжуються роботи на старих будівельних об’єктах.

Варто зазначити, минулому році уже складався подібний рейтинг нових будівельних майданчиків.

Довгий час існує проста істина, що найдешевше придбати квартиру новобудові, ще до того, як будинок почали зводити, тобто на рівні котловану чи підготовчих робіт, до будівництва житлового комплексу. Переважно забудовники знижують вартість метрів, аби залучити основне ядро майбутніх власників квартир та початковий капітал на саме будівництво. У цьому варіанті є свої плюси, так і мінуси. До плюсів можна віднести: нижча ціна, можливість вибрати поверх чи місце розташування квартири, переплановувати планування квартири та багато чого іншого. До мінусів ризики з можливою не добудовою та не введенням будинку експлуатацію, на які впливають численні фактори, як зовнішні та внутрішні.

Рейтинг нових будівельних майданчиків 2019 року складений, для тих хто в найближчий час замислюється чи планує придбати квартиру новобудові Кам’янець-Подільському.

Будівництво на вулиці Чехова 

ЖК Boulevard розташований біля заводу КЕМЗ по вулиці Чехова на селищі Смірнова. Забудовник будівельна компанія “Місто Мрій”. На ділянці розпочались земельні роботи. Наданий момент вартість за квадратний метр від 9500 грн. Більше про цей будинок за посиланням.

ЖК Boulevard
ЖК Boulevard

Будівництво на вулиці Васильєва

Житловий комплекс розташований на мікрорайоні Жовтневий поряд школи №17 за адресою . Уже встановлено паркан та розпочато земельні роботи та заливка фундаменту. Забудовник “ВКФ Будмонтажсервіс”. Вартість за квадратний метр слід уточняти відділі продажу забудовника. Більше про цей будинок за посиланням.

Нерухомість Кам'янець-Подільський Васильєва 11а
Земельна ділянка будівельного майданчика за адресою вулиця Васильєва 11а

Будівництво на вулиці Чехова

Багатоквартирний житловий комплекс “Будинок Чехова” на селищі Смірнова за адресою вулиця Чехова 4, неподалік АЗС “OKKO”. Уже встановлено ворота та розпочато підготовчі роботи на будівельному майданчику. Забудовник є Хмельницька будівельна компанія “ВТМ”. Вартість за квадратний метр слід уточняти відділі продажу забудовника. Більше про цей будинок за посиланням.

Новий будівельний майданчик у місті житловий комплекс "Будинок Чехова"
Новий будівельний майданчик у місті житловий комплекс “Будинок Чехова”

Будівництво на проспекті Грушевського

Житловий комплекс Прем’єр 5-зірок будується центрі міста Кам’янець-Подільський за адресою проспект Грушевського 27/29. Забудовник ТзОВ “Перлина Поділля”. Наданий момент вартість за квадратний метр від 9700 грн. Більше про цей будинок за посиланням.

ЖК Прем'єр 5-зірок
ЖК Прем’єр 5-зірок

Будівництво на вулиці Чехова

Ще один новий будівельний майданчик має розпочатись зовсім незабаром, у дворі будинку за адресою вулиця Чехова 45. Забудовник “Капітал-Буд”. Наданий момент вартість за квадратний метр від 8700 грн. Більше подробиць про цей будинок слід взнавати відділі продажу забудовника.

Топ 5 – нових будівельних майданчики 2019 року
Будівництво на вулиці Чехова від “Капітал-Буд”

Залишити відповідь

48689768