Топ-5 новозбудованих житлових комплексів для життя у місті Кам’янець-Подільський

До вашої уваги рейтинг найбільш привабливих новозбудованих житлових комплексів у місті Кам’янець-Подільський.

Про те, які нові житлові комплекси будуються місті і наскільки масштабні такі проекти – можна знайти на сторінках порталу Kamyanetsbud.km.ua у розділі Новобудови.

Критерії відбору були наступними: місце розташування, інфраструктура, панорамний вигляд з вікна, благо-устрій території комплексу, естетичний вигляд будинку.

Перше місце: житловий комплекс “Нова Будова”

Топ-5 новозбудованих житлових комплексів для життя у місті Кам'янець-Подільський
ЖК Нова Будова будинок Грінпарк 25/11

Відстань до центральної частини міста невелика. Даний житловий комплекс потрібно розглядати в сукупності. Це цілий новий район забудови з декількох будинків. Відповідно на території відкрито нові повноцінні заклади інфраструктури, такі як: фітнес-центр, супермаркет, діловий центр та заклади харчування.

Будівельна компанія провела благо-устрій території, тротуар вимощено плиткою, внутрішні проїзди якісно заасфальтовані, а дитячі майданчики не мають аналогів у місті.

Топ-5 новозбудованих житлових комплексів для життя у місті Кам'янець-Подільський
Дитячий майданчик Нова Будова

Також компанія дбає про зелені насадження на прилеглій до будинку території. І проводить оновлення фасаду старіших об’єктів, що забезпечує гарний естетичний вигляд будинків роками.

Топ-5 новозбудованих житлових комплексів для життя у місті Кам'янець-Подільський
Оновлення фасаду

На території району комплексу проводяться різного роду свята для дітей та дорослих. Це гарне місце для сімейного життя.

Друге місце: житловий комплекс по вул. Пушкінська, 11

Даний житловий комплекс розташований у центральні частині міста. Поряд знаходяться усі потрібні для комфортного життя заклади.

Топ-5 новозбудованих житлових комплексів для життя у місті Кам'янець-Подільський
ЖК по вул. Пушкінська, 11

Окрасою житлового комплексу є панорамний вигляд з вікон на Старе місто. Саме за рахунок вдалого розміщення цей комплекс займає друге місце рейтингу.  Естетичний вигляд будинків також слід відзначити, так як він був одним з кращих на той час, коли був введений в експлуатацію місті.

Третє місце: житловий комплекс по вул. Пушкінська, 26А

Топ-5 новозбудованих житлових комплексів для життя у місті Кам'янець-Подільський
Вигляд на старе місто

Будинок по вул. Пушкінська, 26А розташований поряд з житловим комплексом, що займає друге місце. А отже центральній частині. Також звідси недалеко усі потрібні для комфортного життя заклади.

Як і в попередньому випадку з комплексу відкривається чудовий панорамний вигляд з вікна на Старе місто. Саме за рахунок вдалого розміщення цей комплекс займає третє місце рейтингу.

Четверте місце: житловий комплекс “Сімейний”

Будинок ЖК Сімейний
Будівництво Кам’янець-Подільський (нерухомість)

Розташований центрі мікрорайону Жовтневий має добру доступності та інфраструктуру району. Поряд знаходиться парк та дитячі ігрові майданчики.

Будинок має непоганий естетичний вигляд.

П’яте місце: житловий комплекс по вул. Гагаріна 63

ЖК по вул. Гагаріна 63
ЖК по вул. Гагаріна 63

Житловий комплекс має добре розміщення у центрі міста. Район має гарну інфраструктуру. Поряд знаходяться усі потрібні для комфортного життя заклади.

Через те що будинок збудований з силікатної цегли, має не дуже привабливий естетичний вигляд, він займає останню сходинку рейтингу.

Також може бути цікаво: Топ 7-довгобудів міста Кам’янець-Подільський, Топ-10 найбільш незвичайних будинків, Топ 5 – нових будівельних майданчики 2018 року, Топ 5 – земельних ділянок під будівництво багатоповерхівок у місті.

1 коментар до “Топ-5 новозбудованих житлових комплексів для життя у місті Кам’янець-Подільський

  • 14.08.2018 о 11:29
    Permalink

    Нова будова, справді? З п’ятниці по понеділок “Версаль” не дає спати, а про звукоізоляцію в квартирах взагалі мовчу. Нікому не раджу тут купувати квартири.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768