Ринок первинної нерухомості Кам’янець-Подільського

Купівля нерухомості – відповідальний крок, тому потрібно зважено аналізувати усі пропозиції.

В ній розмежовують два види – первинну та вторинну. До уваги беруться площа, район, інфраструктура. Кожен з цих видів має ряд своїх переваг і недоліків.

В даній статті піде мова про первинний ринок та його особливості. Саме поняття легко зрозуміти навіть у назві. До нього відносяться приміщення, які ще не перебували у чиїйсь власності.

Первинний ринок Кам’янець-Подільського представлений як на етапі будівництва, так і можливість придбати уже збудовану квартиру чи приміщення. Купивши житло, яке тільки будується можна істотно зекономити, адже воно на 20-30 % дешевше, ніж уже готове і можлива оплата по частинах.

Чим ближче до зведення будинку, тим дорожча ціна.  Хоча існують ризики, які полягають в тому, що поглянути на власну квартиру можна буде лише після побудови будинку. Тому варіанти зі збудованими квартирами на первинному ринку можуть дозволити не всі громадяни країни.

Трапляються випадки, коли терміни здачі в експлуатацію можуть порушуватись. Не зважаючи на це, попит на цьому сегменті ринку є досить високим.

Перевагами є те, що на даний момент використовуються якісні матеріали, нові ліфти, енергозберігаючі технології.  У новобудовах зазвичай просторі кімнати, покращене планування, у якому власник можете взяти участь та перепланувати за своїми бажаннями. Ви можете вибрати поверховість, розташування, кількість кімнат та навіть вигляд з вікна.

Чим ближче до завершення будівництва, тим менше залишається варіантів. Зазвичай у таких будинках зразу облаштовують прилеглу територію дитячими та спортивними майданчиками, парковками, здійснюють озеленення та виділяють місце для комерційної нерухомості.

Значну частину населення зараз становлять молоді люди з досить швидким темпом життя. Вони цінують комфорт і вигідне використання площі житла.

Тому значної популярності все більше набувають смарт – квартири. У них здійснюють розумне планування з максимальним застосуванням кожного квадратного метра, що також зменшує вартість.

Наразі найбільшим попитом користуються квартири від 30 до 100 тис. доларів, в цьому ціновому сегменті працюють переважно 80% забудовників.

Хоча за останні півтора року кількість угод до 50 тис. доларів помітно зросла.

При цьому збільшилася вартість житла в середньому на 20%, і в залежності від класу коливається від 18 тис. гривень до 56 тис. гривень за квадратний метр.

Купити квартиру в Кам’янці-Подільському на етапі будівництва, по вигідних умовах можна переглянувши наш каталог Новобудови на сайті, де вказано контактні номера, приблизна ціна за метр квадратний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768