Новий будівельний майданчик за адресою вулиця Васильєва 11а

Розпочато будівництво нового житлового будинку за адресою вулиця Васильєва 11а.

Будинок буде мати подібний вигляд що й будинки за адресами по вул. Черняховського 45Б та по вул. Уральській(Петлюри).

Що будують? За інформацією це буде багатоквартирний будинок на 9 поверхів. Загалом будинок складатиметься з 1 під’їзда, всього буде 48 квартир, серед яких 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3 – кімнатні квартири. Якщо розрахувати площу будинку, цієї кількості житлової площі вистачить приблизно на 96 осіб. На першому поверсі будинку будуть розміщені комерційні приміщення та соціально-побутового призначення. Технологія будівництва монолітно-каркасна з першого по дев’ятий поверхи. Також будуть парко-місця біля будинку та дитячий майданчик.

ЖК по вул. Васильєва 11а
Планування житлового будинку за адресою вулиця Васильєва 11а

Де це буде? На мікрорайоні Жовтневий поряд школи №17. Уже встановлено паркан та розпочато земельні роботи та заливка фундаменту.

ЖК по вул. Васильєва 11а
Земельна ділянка будівельного майданчика за адресою вулиця Васильєва 11а

Хто будує? Забудовником виступає ПП ВКФ “Будмонтажсервіс” одним із стратегічних напрямків діяльності підприємства є будівництво житла. У 2003 році було закладено перший 9-поверховий житловий будинок на 36 квартир по вул.. Розвадовського, 7, за яким були споруджені 45-квартирний житловий будинок по вул. Васильєва, 7, 90-квартирний житловий будинок по вул. Розвадовського, 9, 85-квартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями, 64-квартирний житловий будинок по вул. Уральській, 14.

Введення багатоквартирного будинку в експлуатацію планується 2021 році.

Залишити відповідь

48689768