На 2019 рік передбачено 200 млн грн на будівництво ігрових мультифункціональних майданчиків

Ще 400 млн будуть виділені на басейни і палаци спорту.

Верховна Рада України затвердила державний бюджет на 2019 рік.

У ньому для міністерства молоді та спорту України передбачено субвенції для регіонів в розмірі 600 млн гривень, які розраховані на ремонт, реконструкцію та будівництво спортивних об’єктів.

Ці 600 млн розбиті на три субвенції з 200 млн євро кожна.

Перша з них піде на ремонт і завершення робіт в палацах спорту, друга – на будівництво нових і реконструкцію наявних спортивних басейнів, і третя – на будівництво багатофункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

На наступний рік в бюджеті передбачено 200 млн грн на будівництво ігрових мультифункціональних майданчиків - изображение 1

Відзначимо, що починаючи з 2015-16 років, Мінспорту інвестувало понад 1 млрд гривень на відновлення і будівництво спортивних об’єктів.

Нагадаю 2018 році в місті Камянець-Подільський було збудовано новий ігровий мультифункціональний майданчик на мікрорайоні Черемушки, де також вказувалось на корупційну складову. 

Також петиція про реконструкцію центрального стадіону ім. Г. Тонкочеєва набрала відповідну кількість голосів, можливо саме на нього піде частина виділених коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768