Як знайти новобудові ідеальну квартиру місті Кам’янець-Подільський

Кам’янецькі інвестори розділилися на два табори: ті, хто надає перевагу купівлі житла на етапі будівництва, та тих, хто довіряє кошти лише збудованим новобудовам.

Вагомою перевагою нерухомості, що перебуває на стадії будівництва, звичайно, є ціна, повідомляє аналітичний центр будівельної компанії “Благо”. Тому що чим ближчий термін здачі будинку в експлуатацію, тим дорожче обійдеться вартість квадратного метра.

Щоб знайти ідеальний варіант, фахівці з нерухомості радять визначитись насамперед із власними пріоритетами, бажаним терміном заїзду в нову квартиру та фінансовими можливостями.

Ціновий критерій

На період риття котловану забудовник пропонує інвестору найнижчу ціну. Для будівельної компанії це чудовий варіант отримати стартовий капітал на будівництво будинку, а для покупця – отримати квартиру за помірною ціною. Для більшості українців купівля житла на початковій стадії будівництва дає змогу придбати нерухомість дешевше та на умовах розтермінування.

Широкий вибір

Обираючи житло на етапі будівництва, можна не лише зекономити кошти, але й отримати квартиру на будь-який смак: поверх, планування, вигляд з вікна. За умов монолітно-каркасного типу будівництва доступна опція перепланування, що є дорогим при купівлі готової квартири. Чим ближчий термін здачі будинку в експлуатацію, тим менший вибір та вища ціна. Головним у цьому випадку є врахування терміну будівництва, яке зазвичай триває 2-3 роки. Тому такий варіант підійде людям, не обмеженим у часі, і тим, хто прагне зекономити.

Золоте правило

Щоб вигідно та надійно інвестувати в нерухомість та не переплачувати зайвих 30% вартості, експерти радять купувати житло на початковому етапі будівництва.

Саме цей період найбільш оптимальний у співвідношенні ціни і якості, є найбільше варіантів для вибору. Вагомою перевагою для клієнтів є політика заморожування цін на придбану нерухомість та можливість оплати частинами у домовлений час.

Нагадаю Держстатистиці озвучили, на скільки за рік зросла вартість будівельних робіт у сфері зведення споруд (житлових і нежитлових) йдеться про зростання в 22%.

Купити квартиру в Кам’янці-Подільському на етапі будівництва, по вигідних умовах можна переглянувши наш каталог Новобудови на сайті, де вказано контактні номера, приблизна ціна за метр квадратний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768