Важливі фактори для покупця при виборі нового житла

За останні кілька років в Кам’янець-Подільському стався справжній житловий бум. У місті працюють декілька стабільних будівельних компаній, збудовано десяток будинків та житлових комплексів. Тому вирішили поділитись інформацією, за якими критеріями покупці обирають нерухомість та на що звертають увагу в першу чергу.

1.Надійний забудовник

Як не дивно, перш ніж обрати нерухомість, більшість інвесторів цікавиться репутацією забудовника, його діяльністю та реалізованими проектами. Хороша репутація будівельної компанії – гарантія якості та безпеки інвестицій, впевненість у дотриманні стандартів будівництва, якості будівельних матеріалів.

2. Планування квартири

Наступний крок до омріяного житла – вибір планування. Тут все індивідуально, і вибір залежить від бюджету, пріоритетів та смаків майбутніх власників. Творчі люди обирають вільне планування у квартирі-студії чи смарт-квартирі, сімейні пари з дітьми – класичне закрите чи європейське планування з окремими кімнатами та великою кухнею-вітальнею.

3. Розташування

Вибір локації житлового комплексу має важливе практичне підґрунтя. Покупців цікавить віддаленість житлового комплексу від центру міста, наявність поруч шкіл та дитячих садочків, зручне та швидке транспортне сполучення. Важливими є і мальовничі краєвиди з вікна, можливість спостерігати за панорамою міста та історичними місцевостями, як от наприклад Старе місто.

4. Інфраструктура

Сучасний стиль життя змінює вимоги до житлового комплексу. Покупець хоче бачити майбутній ЖК як самодостатню одиницю з власними торговими та розважальними закладами, супермаркетом, фітнес-клубами, СПА-центрами та іншими об’єктами побуту, інфраструктури.

5. Організація відпочинкового простору

Одна з важливих умов при виборі житла – облаштування двору. Власні спортивні та дитячі майданчики, алеї, сквери, двір без автомобілів стали трендом сучасних житлових комплексів.

Вибрати нову квартиру чи купити квартиру від забудовника можна переглянувши наш каталог новобудов, де міститься потрібна інформація про житлові комплекси в місті.

Залишити відповідь

48689768