Топ 5 – нових будівельних майданчики 2018 року

Топ 5 – нових будівельних майданчики 2018 року

Мабуть усім відомо, що найдешевше придбати квартиру у новобудові, ще до того, як будинок почали зводити. Переважно забудовники знижують вартість метрів, аби залучити основне ядро майбутніх власників квартир та початковий капітал на будівництво.  У цьому варіанті є свої плюси, так і мінуси. До плюсів можна віднести: нижча ціна, можливість вибрати поверх чи місце розташування квартири, переплановувати планування квартири та багато чого іншого.

Тому було складено цей рейтинг, для тих хто у найближчий час замислюється чи планує придбати квартиру у новобудові.

Будівництво на Черняховського 45Б

ЖК по вул. Черняховського 45Б буде розташований на селищі Смірнова, поблизу гіпермаркету Епіцентр. Забудовник ВКФ Будмонтажсервіс. На ділянці розпочались земельні роботи. Наданий момент вартість за квадратний метр 8300 грн. Більше про цей будинок тут.

ЖК по вул. Черняховського 45Б
ЖК по вул. Черняховського 45Б

Будівництво на вул. Саксаганського 3

Продовження уже відомого району на селищі Смірнова, біля залізничної колії, в районі магазину Імперія. Забудовник Марс ЛТД. Уже встановлено паркан та проведені підготовчі роботи на земельній ділянці. Вартість за квадратний метр залежить від поверху та стартує від 7200 грн. Більше про цей будинок тут.

Будівництво на Саксаганського.
Будівництво на на вул. Саксаганського

Будівництво на вул. Молодіжна 26

Будинок на вул. Молодіжна 26 буде розташований на селищі Першотравневе. Забудовник ТОВ Ведміть. Роботи на ділянці розпочнуться найближчим часом. Вартість за квадратний метр на даний момент від 8000 грн. Контактний номер: 0685990389 або 0967204098.

Будівництво на вул. Молодіжна 26 
Будівництво на вул. Молодіжна 26

Будівництво на вул. Тімірязева 99

Житлово-будівельний кооператив розпочинає найближчим часом будівництво будинку на вул. Тімірязева 99 на території колишнього дитячого садочка №13 Журавлик. Забудовник житлово-будівельний кооператив Тімірязева 99. Більше про цей будинок буде повідомлено найближчим часом.

Будівництво нерухомість Кам'янець-Подільський
Місце розташування Тімірязева 99

Будівництво на перетині вул. Великанова та Шмідта

Будівельний майданчик на перетині вул. Великанова та Шмідта розташований на Польських фільварках в районі №13 школи. Уже встановлено паркан та проведені підготовчі роботи на земельній ділянці. Більше про цей будинок буде повідомлено найближчим часом.

Ділянка на перетині вул. Великанова та Шмідта

Слідкуйте за новинами сайту надалі. Подібний рейтинг, але вже топ 5  –  земельних ділянок під будівництво багатоповерхівок у місті тут.

Залишити відповідь

48689768