Скільки квартир введено в експлуатацію в 2018 році!

За минулий рік в Україні введено в експлуатацію понад 100 тисяч квартир, середня площа однієї квартири становила 84,2 кв. м.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

За його словами, всього за підсумками минулого року в Україні прийнято в експлуатацію 103,141 тисячі нових квартир.

За минулий рік в Україні було введено в експлуатацію майже 8,7 млн кв. м житла. Це понад 100 тисяч нових квартир.

Згідно зі статистичними даними, найбільше квартир було прийнято в експлуатацію у містах – 5,6 млн кв. м (65%), у сільській місцевості – трохи більше 3 млн кв. м житла (35%).

При цьому більшу частину квартир прийнято в експлуатацію у багатоквартирних (51%), дещо менше – в одноквартирних будинках (48,9%) і всього 0,1% – у гуртожитках.

Кількість прийнятих в експлуатацію дачних і садових будинків за минулий рік збільшилась на 15,3%, якщо порівнювати з 2017 роком.

Як нагадав Парцхаладзе, минулоріч була прийнята низка важливих державних будівельних норм. Наприклад, щодо містобудування, проектування шкіл, дитсадків, вулиць і доріг, інклюзивності будівель і споруд, громадських будинків, освітлення. Окрім того, було внесено зміни до чинних будівельних норм щодо житлових будинків, автостоянок, підприємств торгівлі, готелів тощо.

У 2019 році заплановано переглянути ще низку ключових норм щодо проектування житлових і висотних будинків, закладів культури і дозвілля, доріг загального користування тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768