Скільки коштує орендувати житло на новорічні свята

Найбільше пропозицій оренди житла на новорічні свята у Києві та області.

Однокімнатна столична квартира коштує близько 585 гривень. Двокімнатна дорожча – 800 гривень. Найдешевше у столиці орендувати хостел – 120 гривень на добу з людини.

Оренда будинку в столиці коштує дорожче, ніж на гірськолижному курорті. Щоб зняти елітну садибу для 20 людей, за добу доведеться заплатити 48 тис. гривень. Середній будинок для компанії можна орендувати за 8,6 тис. гривень.

У Львові оренда однокімнатної квартири обійдеться 450 гривень за добу. Двокімнатної – 650 гривень. У середньому 890 гривень потрібно заплатити за трикімнатну квартиру.

На Закарпатті будинок подобово здають у середньому за 1,17 тис. гривень. Найдорожчі будинки на Міжгір’ї – 3 тис. гривень на добу. Оренда однокімнатної квартири в середньому коштує 400 гривень за добу. Найбільше їх в Ужгороді та Мукачеві.


В Івано-Франківській області найдорожчі будинки в Яремче. Доба у середньому коштує 10 тис. гривень. Друга за вартістю Поляниця – 2 тис. гривень на добу.

Крім того, на свята можна поїхати до моря в Одесу. Там оренда однокімнатної квартири коштує 460 гривень на добу, двокімнатної – 600 гривень, трикімнатної – 1200 гривень.

Однокімнатна квартира місті Кам’янець-Подільський коштує близько 400 гривень. Двокімнатна трішки дорожча – 550 гривень. Оренда будинку в місті коштує близько 1,5 тис. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768