Розпочато будівництво сонячної електростанції

Будівництво сонячної електростанції за межами населених пунктів на території Пановецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Розпочато будівництво Кам’янець-Подільської фотогальванічної електростанції, замовником якої є ПП “Подільськенерго”, розпочато поблизу села Панівці. Між підприємством ПП “Подільськенерго” та Пановецькою сільською радою 10.09.2013 укладено договір на 49 років, зареєстровано 12.09.2013 року, щодо оренди території площею 100 га.

Виготовлено проект побудови СЕС на території Панівецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області України, потужність якої буде близько 50,000 кВт.

Розпочато будівництво сонячної електростанції
Схема фотогальванічної електростанції “Кам’янець-Подільська”

Для реалізації проекту по будівництву сонячної електростанції залучено ряд західних інвесторів. Такі як компанії RECOM, один з Європейських лідерів у даній галузі та компанія з США – RENEWABLE ASSETS.

Проектні роботи проводила компанія Kness Construction

Приблизний макет фотогальванічної електростанції “Кам’янець-Подільська” на Google Maps

Цей проект фотогальванічної електростанції є одним з найбільш потужних проектів на території Хмельницької області у сфері нетрадиційних джерел енергії (використання енергії сонця). Початок будівництва розпочато у квітні 2018 року і наданий момент збудовано значна частина секції, яка має забезпечити енергією саму електростанцію для власних потреб.

1 коментар до “Розпочато будівництво сонячної електростанції

  • 11.10.2018 о 13:25
    Permalink

    Поправте текст. не 50000 МВт, а 50000 кВт (на малюнку схемі видно)

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768