Реконцепція ТРЦ ВRAMA

Торговельно-розважальному центру який мають намір збудувати у Кам’янці-Подільському провели реконцепцію.

На початку весни 2019 року міський голова міста заявив, що з’явився інвестор, який має намір збудувати повноцінний торгового-розважальний центр.

Будівництво торгового-розважального центру розпочалось на проспекті Грушевського, між сервісним центром та заводом “Мотор”, більш відомий як завод імені Петровського. До того там знаходилось незавершене будівництво фабрики для пошиття одягу. Протягом 2019 року було демонтовано конструкції, що знаходились на ділянці та проведено роботи що до основи майбутнього комплексу. До слова раніше повідомлялось, що таке торгово-розважальний центр і чим він може бути цікавий для міста.

ТРЦ ВRAMA Кам’янець-Подільський
ТРЦ ВRAMA Кам’янець-Подільський

За оновленою інформацією загальна площа GBA: 14 500 м², з яких орендна площа GLA 11 250 м². Поверховість майбутнього ТРЦ складатиме два поверхи та буде наявна парковка на 230 автомобілів. Девелопером будівництва виступає компанія “Тандем Поділля”.

Інвестори мають намір залучити таких якірних орендаторів:

Супермаркет – 2300 м.кв.
Ресторани – 770 м.кв.
Універмаг -1250 м.кв.
ДРЦ -1300 м.кв.
Кінотеатр -1100 м.кв.
Електроніка 760 м.кв.
Схема першого поверху
Схема першого поверху
Схема другого поверху
Схема другого поверху

Така пропозиція має бути цікава для національних компаній, що ще не представлені в місті і бачать тут потенціал для свого розвитку. Тому що у місті фактично немає якісної орендної площі, розташування на жвавій трасі національного значення Н-03 та великий зручний паркінг мають робити майбутньому шопінг в ТРЦ “ВRAMA” комфортним й доступним для усіх, також перспективним для майбутніх орендарів має бути факт, що середньому близько 10 тис. автомобілів проїжджає за день через місто в напрямку Карпат і звіти, яким потрібно по дорозі десь відпочити та закупатись.

ТРЦ ВRAMA
ТРЦ ВRAMA
ТРЦ ВRAMA

Веде проект відома українська компанія UTG, що займає лідируючі позиції в консалтингу, брокериджі і лізингу торговельної нерухомості України.

Назва торгово-розважального центру “BRAMA” має певну взаємодію з містом, так як історичному Кам’янці-Подільському є декілька брам, такі як: Польська брама та Руська брама.
48689768