Підсумки будівельної галузі Кам’янець-Подільського 2018 році

Проведено короткий аналіз будівельної сфери міста за 2018 рік.

В цьому році було розпочато будівництво таких житлових комплексів: ЖК ДжемЖК по просп. Грушевського 21ЖК по вул. Молодіжна 26ЖК Фортеця 2 і 3 секціїЖК по вул. Веліканова 2БЖК по вул. Суворова 16ВЖК ВійськовийЖК Тімірязєва 99ЖК по вул. Черняховського 45БКотеджне містечко М-н Жовтневий районі “Сільпо”.

Будівництво

Загалом у 2018 році було прийнято в експлуатацію 43 об’єкти житлового будівництва. З них – 6 багатоквартирних будинків, 36 індивідуальних житлових будинків, 32 об’єкти соціального, комерційного та виробничого призначення, 19 гаражів.

Також 28 нових та реконструйованих об’єктів комерційного та виробничого призначення введено в експлуатацію.

Здійснено капітальний ремонт фасаду та системи водовідведення СЗОШ №1. Зроблено капітальний ремонт фасаду із заміною віконних блоків ЗОШ № 12. Виконано будівництво спортивного майданчика в ДЮСШ №2 на проспект Грушевського, 31. Капітальний ремонт даху, фасаду та системи водовідведення і каналізації в ДНЗ №15.

Відкрито сучасну біо-ТЕС, яка для виробництва електроенергії та тепла може використовувати, крім газу, біомасу. Здійснено запуск технологічної лінії з дегазації полігону твердих побутових відходів в рамках нового інвестиційного проекту з облаштування міського сміттєзвалища.

За кошти Державного фонду регіонального розвитку реалізовувався проект “Реконструкція приміщення міської поліклініки №1 по вулиці І. Франка, 30”. Виконання ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури “Кушнірська башта”.

До 19 млн. гривень було виділено впродовж 2015-2017 років для реконструкції міського Будинку культури. З них близько 15-ти з державного та 4 – з обласного бюджету.

Також у топ-10 найкращих житлових комплексів України за версією Європейської Асоціації розвитку бізнесу увійшла ГК “Нова будова”.

Ремонт доріг

Капітальним ремонтом: вул. Папаніна; просп. Грушевського влаштування кільцевої розв’язки; поточним: вул. Смотрицька, Патріарха Мстислава, Південна, Вокзальна, пров. Амбулаторний і Лагерний. Частину об’їзної дороги – вулиця Північна.

Ремонт внутрішньодворових проїздів

Відновлено 10 дворів, сім із них – капітально: вул. Драй-Хмари, 5а, 5б; вул. Князів Коріатовичів, 4; вул. Вокзальна, 75, 77; вул. Юрія Громового, 2а; вул. Тімірязєва, 127, 129; просп. Грушевського, 42; вул. Пушкінська, 37, просп. Грушевського, 32.

Капітальний ремонт тротуарів

По вул. Гунська (від Огієнка до міського центру зайнятості); Нігинське шосе, 33; вул. Лесі Українки (від Соборної до Князів Коріатовичів); просп. Грушевського (перехрестя з вул. Героїв Небесної Сотні); вул. Максимчука; вул. Князя Володимира; вул. Нігинське шосе (біля житлових будинків №14, 18, 20, 22); вул. Огієнка (від Симона Петлюри до Гунської); вул. Тімірязєва (біля ДНЗ №23); вул. Польський ринок (від Троїцької до Зарванської).

Доріжки парку “Героїв Євромайдану” і від ресторану “Стрілець” до міського будинку культури (І черга). Проведено роботи з благоустрою скверу по вул. Вокзальна. Збудовано громадську вбиральню на території парку мікрорайону “Жовтневий”.

Благо-устрій

Встановлено три нові дитячі майданчики на мікрорайоні Жовтневий, Черемушках і Руських фільварках.

Виконано капітальний ремонт мереж вуличного освітлення на вул. Огієнка; влаштовано 5 опор зі світильниками; замінено 475 лампи вуличного освітлення, 29 світильників і 172 світлофорних лампи.

Утеплено 5 фасадів на 4 житлових будинках за програмою 50/50 “Теплий дім” – вул. Гагаріна, 89; Огієнка, 41; Князів Коріатовичів, 54; Татарська, 7. Відремонтовано покрівлі житлових будинків на вул. Драгоманова, 14 і вул. Оринінське шосе, 43. Облаштовано міжбудинковий прохід з проспекту Грушевського у двір будинку по вулиці Драй Хмари, 17 (проекту рамках Громадського бюджету).

Відкрито 13-ту амбулаторію сімейної медицини у новому багатоквартирному будинку по вулиці Суворова, 44. Проведено ремонт у приміщені та відкрито перший молодіжний центр в місті “LoveKa”. Здійснюється розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію нежитлового приміщення для розміщення УНАПу на вулиці Симона Петлюри, 14.

Соціальна купівля житла та земля для учасників АТО

Закуплено дві квартири учасникам бойових дій на територіях інших держав. Власне житло отримали троє сімей загиблих учасників АТО, також ключі від квартир отримали п’ять військовослужбовців Кам’янець-Подільського гарнізону. Придбано житло для чотирьох осіб із числа дітей-сиріт та надано квартиру для особи з числа позбавлених батьківського піклування.

Станом на грудня надано 150 дозволів учасникам АТО на розроблення землевпорядної документації. Затверджено і передано у власність 109 земельних ділянки. Надано 238 земельних ділянок під гаражі учасникам АТО та членам їх сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768