П’ять ознак сучасного бізнес-центру від “Kontilium Group”

Група компаній “Kontilium Group”  працює на ринку будівництва уже більше 10 років. Основними напрямками роботи є будівництво житлових і комерційних приміщень, продаж будівельних матеріалів.

Компанія здійснює будівництво сучасного бізнес-центру “River Plaza” з комплексом приміщень комерційного призначення з підземним паркінгом. Нижче наведено ознаки за якими можна відрізнити якісний бізнес центр від інших забудов:

Інфраструктура

Так як орендарю важливо, щоб його співробітники мали швидкий доступ до повсякденних послуг, ще при проектуванні офісної будівлі перші поверхи будуються з урахуванням майбутнього розміщення в них банків і іншого ритейлу.

Крок колон

У 2006 році крок колон 6,1х6,1 м вважався мінімальним стандартом. Зараз же практично всі проекти будуються з урахуванням кроку колон 10Х10 м. Таке рішення сприяє більшій освітленості приміщення і гнучкому простору для оформлення, в тому числі і популярному сьогодні формату “open space”, який прийшов на зміну кабінетного розсадження.

Локація

Років 20 тому головним критерієм успішності проекту була центральна локація, тому й будували тільки там. Але сьогодні, як не дивно, все більше проектів виходять за межі центру, а частина переїжджає за межами міста.

Фішки

Для девелопера важливо, щоб будівля “продавалася”. А з урахуванням того, що ринок зараз перенасичений, в хід йдуть різні “фішки” в проектах. Наприклад, для однієї FMCG компанії головною умовою була наявність тераси, де б вони могли зробити лаундж бар для своїх співробітників. Ще однією “фішкою” можуть стати атріуми.

При будівництві застосовують технології з урахуванням подальшої економії тепла, електроенергії, води та інших джерел. У хід йде енергозберігаюче скління, теплорегулюючі головки на радіаторах, енергозберігаючі джерела світла, і LED-світильники.

Нагадаю раніше повідомлялось про ситуацію місті з ритейлом у статтях торгово-розважальний центр та торгово-розважальний центр (Частина 2).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768