Новий торговельно-розважальний центр хочуть збудувати у Кам’янці-Подільському

Про це повідомив міський голова міста Михайло Сімашкевич на своїй Facebook сторінці.

Як зазначає мер будівництво торгового-розважального центру планується по проспекту Грушевського, між сервісним центром та заводом “Мотор”, більш відомий як завод імені Петровського, навпроти пожежної частини. Протягом останніх років там знаходилось незавершене будівництво фабрики для пошиття одягу.

Новий торгівельно-розважальний центр хочуть збудувати у Кам'янці-Подільському
Приблизне розміщення майбутнього торгівельно-розважального центру по проспекту Грушевського

Наразі інвестори сплатили борг за оренду землі та повідомили, що готові вкладати кошти у розбудову інфраструктури Кам’янця-Подільського.

До слова раніше повідомлялось, що таке торгово-розважальний центр і чим він може бути цікавий для міста, в якому проживає та навчається досить багато молоді та відвідують туристи. Також було описано, яка зараз ситуація з якісними торговими площами в різних регіонах країни.

Новий торгівельно-розважальний центр хочуть збудувати у Кам'янці-Подільському
Попередня візуалізація торговельно-розважального центр у Кам’янці-Подільському

Зараз немає чіткої інформації чи має майбутній торговельний центр власну концепцію і яка буде загальна торговельна площа, чи будуть присутні різні зони та локації. Який пул можливих орендарів, та хто може стати якірним орендатором площі. Чи буде присутня зона фуд-корту, розважальна зона, а саме: кінотеатр, льодовий майданчик, боулінг, великі ігрові зони для дітей та інше. Також чи буде мати майбутній комплекс атрибути, що притаманні торговельно-розважальним центрам: пулом відомих орендарів, обладнаний ескалаторами, забезпечений значною від 100 та більше безкоштовних паркуваньних місць для особистого транспорту покупців та іншим.

Новий торгівельно-розважальний центр хочуть збудувати у Кам'янці-Подільському
Попередня візуалізація торгово-розважального центру “BRAMA” у Кам’янці-Подільському

Також не повідомляється чи є вже попередня домовленість з відомою девелоперською компанією, що працює на ринку торговельних центрів в Україні, наприклад такими як:

Arricano – значний мережевий оператор ТРЦ на території України

– Budhouse Group – інвестиційно-девелоперська група компаній, яка спеціалізується на розвитку, будівництві та управлінні проектами нерухомості на території України (у портфель проектів реалізованих Budhouse Group, входять такі об’єкти: ТРЦ Fabrika у Херсоні GLA – 65 000 кв. м, ТРЦ Forum у Львові GLA – 36 000 кв. м і ТРЦ Lubava в Черкасах GLA – 18 000 кв. м)

UTG – компанія що займає лідируючі позиції в консалтингу, брокериджі і лізингу торговельної нерухомості України.

Multi Ukraine LLC – значний мережевий оператор ТРЦ на території України

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг клієнтам, прямі інвестиції і управління активами.

Попередня можлива назва торгово-розважального центру “BRAMA”. Що має певну взаємодію з містом, так як історичному Кам’янці-Подільському є декілька брам, такі як: Польська брама та Руська брама.

Коли розпочнеться реалізація та якісь будівельні роботи поки-що не повідомляється.

Залишити відповідь

48689768