Новий будівельний майданчик у місті житловий комплекс “Будинок Чехова”

Розпочато будівництво нового житлового будинку за адресою вулиця Чехова 4.

Багатоквартирний житловий комплекс “Будинок Чехова” вирізняється архітектурною складовою. Архітектори подбали про його унікальність вигляду, він буде мати інший більш сучасний вигляд, серед інших будинків, що будуються в місті.

Що будують? За інформацією це буде двопід’їздний житловий будинок з офісними приміщеннями на десять поверхів. Загалом будинок складатиметься з двох під’їздів, всього буде близько 135 квартир, серед яких 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3 – кімнатні квартири, яких невелика кількість. Якщо розрахувати площу будинку, цієї кількості житлової площі вистачить приблизно на 270 осіб. На першому поверсі будинку будуть розміщені комерційні приміщення. Технологія будівництва цегляна кладка з першого по десятий поверх. Біля будинку має бути парко-місця та дитячий майданчик.

Новий будівельний майданчик у місті житловий комплекс "Будинок Чехова"
План однієї з секції житлового комплексу “Будинок Чехова”
Новий будівельний майданчик у місті житловий комплекс "Будинок Чехова"
План другої з секції житлового комплексу “Будинок Чехова”

Де це буде? На селищі Смірнова за адресою вулиця Чехова 4, неподалік АЗС “OKKO”. Уже встановлено ворота та розпочато підготовчі роботи на будівельному майданчику.

Новий будівельний майданчик у місті житловий комплекс "Будинок Чехова"
Приблизні межі території житлового комплексу “Будинок Чехова”

Хто будує? Замовник виступає: обслуговуючий кооператив “ЖБК-2017”. Забудовником є Хмельницька ТОВ Будівельна компанія “ВТМ” – сучасна будівельна компанія, основними напрямками діяльності якої є будівництво житлових та офісних споруд. Компанія “ВТМ” виконує функції генерального підрядника і втілює в життя новітні будівельні проекти. Компанія гарантує ретельне дотримання усіх будівельних технологій, високу якість та комфорт житла, дотримання всіх планових термінів будівництва та своєчасну здачу в експлуатацію об’єктів.

Початок будівництва житлового комплексу: другий квартал 2019 року. Введення багатоквартирного будинку в експлуатацію планується 2020 році.

Залишити відповідь

48689768