Країні заборонили встановлювати газові котли у нових квартирах

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ повідомили, що розробили нові державні будівельні норми, якими забороняється розміщувати індивідуальні газові котли з відкритими та закритими камерами згорання у нових квартирах.

Водночас, дозволяється розміщувати газові котли у будинках до трьох поверхів.

Сумарна потужність таких котлів не повинна перевищувати 30 кіловат.

В приміщеннях кухонь, інтегрованих в структуру житлової кімнати, допускається встановлення лише теплогенераторів з закритою камерою згоряння. Теплова потужність конвекторів, що встановлюються у житлових приміщеннях, не повинна перевищувати 7,5 кВт, при цьому вказані приміщення повинні обладнуватись контролем довибухових концентрацій газу на рівні 20% нижньої концентраційної межі поширення полум’я.

До цього розміщення газових котлів у квартирах та приміщеннях ніяким чином не регулювалось, а самої заборони не існувало.

Також Кабмін скасував необхідність отримання дозволу для перепланування квартири чи офісу.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

До переліку увійшли роботи:

  • Переобладнання і перепланування житлового будинку і житлового приміщення.
  • Переобладнання нежитлової будівлі або споруди і приміщень в них (виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та інженерні системи загального користування), що відносяться до об’єктів за класами наслідків СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні) і СС3 (значні).
  • Зміни стосуються перепланування не тільки в приватних будинках, але і в квартирах багатоквартирних будинків.
  • Можна робити перепланування або переобладнання (без втручання в огороджувальні та несучі конструкції) торгових залів ТРЦ, офісних приміщень бізнес-центрів та інших об’єктів, що за класом наслідків відносяться до СС2 і СС3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768