Компанія ЖБК Молодіжний ХХІ

АДРЕСА: вулиця Маршала Харченка 35, навпроти заводу ВАТ Електрон

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 098-333-89-89, 067-289-32-03

ЗДАНІ ОБ’ЄКТИ: 2

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 4 роки

ОБ’ЄКТИ В МІСТІ: ЖК Молодіжний-XXI 2, ЖК Молодіжний XXI

Житлово-будівельний комплекс Молодіжний-XXI – це один із найбільших забудовників міста, який створює місто у місті. Реалізовуючи інноваційні технології, дизайнерські підходи, сучасні тенденції ЖБК Молодіжний-XXI створює всі умови для комфортного життя, помешкання високого класу, розвинену інфраструктуру на території комплексу.

Придбати житло у Кам’янці допоможе ЖБК Молодіжний-XXI. Команда спеціалістів запропонує вам найкращі новобудови Кам’янець-Подільського, гідні найвибагливіших клієнтів. Купити будинок з нами простіше.

Для тих, кому набридло відсиджуватись у квартирах багатоповерхівок, ЖБК Молодіжний-XXI пропонує котеджі та таунхауси за ціною квартир. Котедж – це двоповерховий будинок з невеликою житловою площею. Передбачений для проживання однієї сім’ї із присадибною ділянкою. Можливе мансардне приміщення. Таунхаус – це об’єднані котеджі однією спільною стіною, але мають закриту окрему територію та виконують функцію окремого будиночку. Гарна альтернатива для проживання у багатоквартирному будинку.

ЖБК Молодіжний-XXI пропонує для придбання нежитлові комерційні приміщення, які стануть гарною платформою для бізнесу. Молодіжний-XXI – це інноваційне, сучасне містечко у Кам’янці-Подільському, яке групує довкола себе молоде покоління. Ведення комерційного бізнесу на території ЖБК дозволить створити рентабельну справу, яка принесе користь мешканцям та високий дохід власнику. Шукаєте комерційне приміщення у Кам’янці? ЖБК Молдіжний-XXI радий запропонувати свої варіанти.

Ми пропонуємо новобудови з ремонтом, які зможуть задовольнити ваш гаманець. Компанія рекомендує житло під ключ, що допоможе втілити в реальність ваші квартирні мрії. Адже індивідуальний підхід до кожного клієнта – основна складова роботи. Вам більше не потрібно брати на себе рутину роботу, адже ми пропонуємо квартири з ремонтом.

Нерухомість Кам’янця житловому комплексу Молодіжний-XXI представлена широким спектром послуг, починаючи від будівництва, продажу, оренди та закінчуючи ремонтними послугами та облаштуванням території. З нами купити квартиру місті буде простіше та швидше, адже ми можемо запропонувати нерухомість на будь-який смак: квартири, котеджі, комерційні приміщення. Ціни на нерухомість у Кам’янці різні, але у нас постійно діють знижки та гнучка система виплати.

ЖБК Молодіжний-XXI входить в групу компанії Артхаус-Груп.

Будівельна компанія Артхаус Груп займаємося будівництвом житлових комплексів і таунхаусів декількох областях України. Також пропонує після будівельні сервіси (ремонт, дизайн-проект, супровід, реалізація до моменту введення в експлуатацію). Її проекти відрізняються комфортним рішенням плануваннях квартир, використанням якісних матеріалів, сучасними технологіями будівництва. Будівельна компанія здала понад 14500 м2. житла.

48689768