Компанія Нова Будова

АДРЕСА: вулиця Князів Коріатовичів, 25 четвертий поверх у Бізнес-Центрі

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 067-38-16-011 038-49-36-011

ЗДАНІ ОБ’ЄКТИ: 14

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 12 років

ОБ’ЄКТИ В МІСТІ: ЖК LIVING PARK NOVA BUDOVA-2, ЖК Нова Будова будинок Вікторія, ЖК Нова Будова будинок Глорія 25/15, ЖК Нова Будова будинок Грінпарк 25/11, ЖК Нова Будова будинок Грінпарк 25/17

Компанія Нова Будова розпочала своє існування із будівництва кількох житлових будинків на території, що знаходиться за адресою вул. Князів Кориатовичів 25. Та згодом з’являється ідея створити справжній житловий комплекс зі розвиненою інфраструктурою. Спочатку було здійснено перетворення старого адміністративного приміщення в сучасний Бізнес-Центр. Невдовзі на території починають функціонувати два заклади харчування. Свої двері відчиняють два сучасних стоматологічних кабінети, до них приєднується меблевий магазин та центр лікування хребта та суглоб. Визначною подією у розвитку компанії стає будівництво та відкриття першого та єдиного в місті Фітнес-Центру із басейном та тренажерними залами – місцем оздоровлення та відпочинку для всіх кам’янчан та гостей міста.

За 12 років маленька будівельна фірма перетворилась у велику містобудівну компанію з різноплановими напрямками діяльності. Збільшився штат у десятки разів, що дало можливість забезпечити робочими місцями кам’янчан та мешканців інших міст. На даний момент чисельність працівників сягає двох сотень. За останні два роки Нова Будова здала в експлуатацію 7 під’їздів дев’ятиповерхових будинків, що дозволило понад 220 сім’ям заселитися у власні нові оселі.

Основним продуктом компанії є 1-2-3-4 кімнатні квартири комфорт-класу. Своїм клієнтам компанія пропонує індивідуальний дизайн, який стосується як планування житла, так і косметичного оздоблення. Принциповою позицією компанії є передача квартир мешканцям із завершеними основними чорновими роботами. Інноваційним елементом на ринку нерухомості міста, є оздоблення квартир під ключ, меблювання, а також комплектування побутовою технікою. Нашою ціннісною позицією є можливість придбання житла на виплату до 10 років без залучення третіх сторін з гарантією безпечного капіталовкладення та своєчасності здачі об’єктів.

Новою віхою розвитку компанії стане створення нового житлового комплексу, в якому реалізуються нові підходи. Нові дизайни фасадів та планування квартир, створення сучасних безпечних дворів. Також використання інноваційних технологій дасть кам’янчанам можливість відчути життя по новому.

Компанія Нова Будова ставить собі за мету щодня, щогодини у той чи інший спосіб покращити будівельний рівень життя міста – робити його комфортним, затишним і красивим. Компанія прагне забезпечити кам’янчан житлом європейського рівня, що включає в себе якісно виконані роботи з сучасними інтер’єрами у формі All inclusive, що дозволяє вселитись в нову готову власну квартиру за кілька годин. Наша ціль – надавати сервісне обслуговування не лише до придбання квартири. А й забезпечити якісний пост продажний сервіс, який зробить можливим комфортне проживання у наших житлових комплексах.

48689768