Компанія Марс ЛТД

АДРЕСА: вул. Смірнова, 4 у підвальному приміщені

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: (03849) 6-53-17, (03849) 2-80-92, 067-38-03-098

ЗДАНІ ОБ’ЄКТИ: 23

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 24 років

ОБ’ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Саксаганського

Будівельна компанія яка будує невеликі 30-квартирні будинки в місті Камянець-Подільський. Основний вид діяльності будівництво, продаж житлової та комерційної нерухомості.

Історія компанії розпочинається ще за радянського союзу, як частина військової будівельної бригади. Потім за незалежності на замовлення і фінансування Міноборони компанія будувала квартири для особового складу військових. Було повністю забезпечено на той час військових житлом, збудувавши військовому містечку 4 будинки.

У 1998 році компанія Марс ЛТД розпочинає будівництво будинків на селищі Смірнова. На даний момент зводяться останні черги в цьому районі.

На селищі Жовтневому є шість збудованих будинків цієї будівельної компанії. Також Марс ЛТД збудував і будує житлові будинки за межами Кам’янця-Подільського в місті Дунаївці.

Більшість житлових комплексів даної компанії це невеликі 30-квартирні будинки. Проекти, яких переважно впроваджує проектант Віталій Мідзяновський.

Компанія майже повністю автономна, є своя виробнича база. Будівельні бригади Марс ЛТД роблять всі роботи самі, окрім сантехнічних і газомонтажних робіт.

Завітайте в офіс будівельної компанії Марс ЛТД по вулиці Смірнова, 4 та оберіть свою майбутню квартиру новобудові.

48689768