АДРЕСА: вул. Зарічанська 5/3, Бізнес-центр “Альянс” 6 поверх, місто Хмельницький

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: 067-383-66-47, 067-382-97-67

ЗДАНІ ОБ’ЄКТИ: Житлові будинки – 14, Промислові обєкти – 8, Індивідуальні, різного призначення – 31

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 16 років

ОБ’ЄКТИ В МІСТІ: ЖК Над Каньоном

Будівельна компанія “Будівельний Альянс Груп” (БудАльянс) працює на ринку проектування, капітального будівництва та реконструкції з 2002 року. За ці роки компанія набула статусу найнадійнішої і найбільшої в Хмельницькій області. Пройшовши перевірку роками кризи і не втративши при цьому довіри партнерів і клієнтів.

Ми спроектували, побудували та реконструювали безліч об’єктів різноманітного призначення та поверховості. Наші будівлі прикрашають місто і створюють комфортні умови для життя і роботи тисячам людей. Житлова нерухомість та комерційна нерухомість у Хмельницькому проектується і споруджується нами завжди в заплановані терміни, якість будівництва перевіряється не людьми, а часом.

Найбільша будівельна компанія Хмельницької області “Будівельний Альянс” здійснює комплексне капітальне будівництво та проектування в Україні, пропонуючи повний пакет послуг від архітектурно-будівельного проектування до супроводу об’єктів. Ми розробляємо і реалізуємо проекти гідротехнічних, електротехнічних і сантехнічних мереж різного ступеня складності, а також проводимо реконструкцію комунальних магістралей локального і глобального значення.

Житлова нерухомість Хмельницького – один із пріоритетних напрямків компанії ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (БудАльянс). Ми зводимо багатоповерхові будинки поліпшеного внутрішнього планування, з вбудованим або прибудованим паркінгом, з приміщеннями для офісів та магазинів. Нами здійснюється продаж квартир в новобудовах, уже зданих в експлуатацію, і тих, котрі закладені нещодавно. Зводячи будинки високої комфортності, ми орієнтуємося не тільки на заможних городян, у нас можна купити квартиру в новобудові 1- або 2-кімнатну, але неодмінно з високою стелею, індивідуальним опаленням і якісним оздобленням.

Власні виробничі потужності, новітнє обладнання і висококваліфікований персонал – це головні інструменти нашої будівельної компанії, вони дозволяють вирішувати будь-які найскладніші завдання з проектування і будівництва нерухомості в Хмельницькому.

48689768