Компанія Будмонтажсервіс

АДРЕСА: вулиця Пушкінська, 7

НОМЕР ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: (03849) 2-37-19, 2-42-34

ЗДАНІ ОБ’ЄКТИ: 5

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ: 24 роки

ОБ’ЄКТИ В МІСТІ: ЖК по вул. Черняховського 45Б, ЖК по вул. Уральській ЖК по вул. Пушкінська, 11,

Історія підприємства розпочинається у березні 1994 року, коли рішенням виконкому Кам’янець-Подільської міської ради №71- було зареєстровано фірму «Вектор ЛТД», яка почала надавати послуги у галузі будівництва.

За цей час виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» перетворилася на розгалужену структуру з потужною матеріально-технічною базою і тепер здатна виконувати будь-які будівельно-монтажні роботи: будівництво та ремонт житла, спорудження автозаправних станцій, реставрація історичних пам’яток архітектури, ремонт доріг і будівництво автошляхів.

Вчасне і якісне виконання замовлень забезпечується перш за все високою виконавчою дисципліною, роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами під керівництвом інженерно-технічних працівників, 50% яких мають вищу технічну освіту.

Одним із стратегічних напрямків діяльності підприємства є будівництво житла. У 2003 році було закладено перший 9-поверховий житловий будинок на 36 квартир по вул.. Розвадовського, 7, за яким були споруджені 45-квартирний житловий будинок по вул.. Васильєва, 7, 90-квартирний житловий будинок по вул. Розвадовського, 9, 85-квартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями, 64-квартирний житловий будинок по вул.. Уральській, 14.

В даний час підприємство веде забудову кварталу в межах вулиць Лесі Українки – Уральської – Огієнка – Гунської, площа якого становить 1, 1 га. На даній території буде споруджено сучасне житло (більше двох сотень квартир), ЗАГС, адміністративні приміщення ЖЕКу та торгово-офісні приміщення.

При виконанні будівельно-монтажних робіт та спорудженні житла будівельна компанія «Будмонтажсервіс» першою в місті застосувала новітню технологію будівництва, а саме: каркасно-монолітну конструктивну схему. Першим будинком, який був споруджений за цією технологією став 85-квартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Пушкінській, 11. Будівельний об’єм споруди складає – 37958 м. куб., загальна площа квартир – 7356 м. кв., торгово-офісних приміщень – 2270 м. кв. Всі квартири в даному будинку відрізняються підвищеною комфортністю, можливістю перепланування внутрішнього об’єму, не впливаючи на несучі конструктивні елементи. Зовнішні опоряджувальні роботи виконані з застосуванням найсучасніших оздоблювальних матеріалів. Архітектурне рішення фасадів будинку дозволяє вважати його найкращим житловим будинком в місті.

ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» проводить будівельні роботи і за межами міста: м. Хмельницький, м. Чернівці, Чернівецька та Тернопільська область. За цей період у західному регіоні України підприємством було споруджено біля 30-ти сучасних автозаправних станцій, які відрізняються зручним розташуванням та новітнім дизайном.

Майже 20 років фірма виконує державні замовлення на будівництво та ремонт автошляхів: капітальний ремонт вулиці Князів Коріатовичів (ділянка від Проспекту Грушевського до вулиці Крип’якевича), будівництво ділянки магістрального автошляху у місті Чернівці, будівництво автошляхів місцевого значення у Путивльському районі Чернівецької області, капітальний ремонт вулиці Чехова в м. Кам’янці-Подільському. Також фірма здійснює капітальний ремонт фасадів, дахів, будівництво та ремонт зовнішніх інженерних мереж та споруд, а також виконує проти-аварійні роботи.

Історичні пам’ятки архітектури – це візитна картка нашого міста. Надзвичайно цікавим напрямком діяльності фірми є реставрація й відродження історичних об’єктів: приміщення картинної галереї (вул. П’ятницька, 11), Будинок Ратуші (Польський ринок, 1), адміністративні приміщення Національного природного парку «Подільські Товтри» (Польський ринок, 6).

48689768