Історичних районах міст тепер проектуватимуться підземні паркінги. Чи будуть такі в Старому місті?

Оновлені ДБН Б.2.2-12:2018 “Планування і забудова територій”, в яких міститься норма, вступили в дію з 1 вересня.

Європейці дуже переймаються збереженням екологічного стану та історичного вигляду своїх міст, створенням умов для гармонійного міського розвитку. Тому під час оновлення важливих містобудівних ДБН прописано норму, щоб в межах територій з пам’ятками культури та в районах з історичною забудовою проектувалися виключно підземні автостоянки, — написав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Крім того, згідно з цими ДБН, при розміщенні об’єктів, у тому числі, при будівництві багатоквартирних житлових будинків, у центральних, історично сформованих районах найкрупніших, крупних та великих міст повинні також проектуватися лише підземні гаражі.

Такі зміни сприятимуть створенню комфортних умов для пішоходів та водіїв, а також підвищенню естетичного вигляду міст за рахунок звільнених від надмірної кількості припаркованих машин на центральних вулицях.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує оновлювати державні будівельні норми. ДБН “Планування і забудова територій” були розроблені ДП “ДІПРОМІСТО” на заміну попередніх будівельних норм, що регулюють містобудування, які діяли ще з 1992 року.

Історичних районах міст тепер проектуватимуться підземні паркінги. Чи будуть такі в Старому місті?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768