Інвестицій проекти

Місто Кам’янець-Подільський має велику кількістю перспективних інвестиційних проектів та пропозицій. На цьому порталі представлений каталог з деяких інвестиційних проектів міста. 

Індустріальний парк Кам'янець

Ініціаторами створення індустріальних парків можуть бути органи державної влади, органи місцевого самоврядування.

Розробка та затвердження парку полегшить залучення інвестицій та покращить інвестиційну привабливість міста для інвесторів, так як буде у відкритому доступі вся потрібна інформація.

Особливим пунктом слід також вказати на території парку забруднювальні викиди в атмосферу заборонені.

Індустріальний парк — територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом.

Промислові парки зазвичай розташовуються по окраїнах міст або поза основними житловими районами міста, зазвичай забезпечується гарною транспортною доступністю, в тому числі автомобільним і залізничним транспортом. 

Проект ТРЦ місті Кам’янець-Подільський

Проект передбачає будівництво торгово-розважального центру в місті 100 тис. населення в безпосередній близькості від центральної транспортної магістралі проспекту Грушевського. В межах вулиць проспект Грушевський, вулиця Пушкінська, вулиця Данила Галицького та вулиця Першотравнева (на території колишнього Хлібокомбінату)

Кількість поверхів головної частини ТРЦ - 2 та перехід на один поверх решти площ, при загальній площі в 16 000 м2 першої черги, 10 000 м2 другої черги ТРЦ.

В склад торгово-розважального комплексу мають входити: супермаркет продовольчих товарів, магазини одягу, взуття, подарункового асортименту, косметики, парфумерії, дитячих та спортивних товарів, а також заклади громадського харчування, кафе, ковзанка, тренажерний зал, кінотеатр, більярдний зал, боулінг, дитячі ігрові зони та кімнати.

Окупність проекту становить 4 роки. Для реалізації проекту потрібні інвестиції.

Сміттєпереробний завод? Поки лише сортування сміття

Сміттєсортувальний завод

Впровадження нових та розширення і модернізація діючих потужностей із збирання та сортування ТПВ, створення ефективної системи управління у сфері поводження з відходами.

Загальна вартість проекту -240,0 тис. дол. США

Потреба в інвестиціях -228,0 тис. дол. США

Власні джерела –12,0 тис. дол.-кошти місцевого бюджету

Рентабельність-до 112%

Термін окупності-8 років

Більше інформації тут: http://www.kam-pod.gov.ua/economika/invest-politika/investitsijni-proekti/item/6725-smittiesortuvalnyi-zavod

48689768