Хмельницькій області 2019 році продовжать проект добудови GО Highway та ремонт Н-03

У Державному агентстві автомобільних доріг України триває захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік

У Хмельницькій області наступного року продовжиться реалізація проекту GО Highway. В області планують завершити ремонт автомобільної дороги М-12/Е50 від Війтівців до меж із Тернопільською областю, капітально відремонтувати об’їзну дорогу міста Хмельницького та окремі ділянки до села Голоскова, де до межі із Вінницькою областю реалізується проект за кошти Світового банку.

В результаті буде забезпечено можливість якісного дорожнього сполучення до Тернополя, Львова та до кордону із Європейськими країнами.

Ще одним пріоритетним напрямком в області є автодорога Н-03 Житомир-Чернівці, яку у 2019 році планують ремонтувати окремими ділянками від кордону із Житомирською областю аж до міста Кам’янець-Подільського.

Н-03 Житомир-Чернівці
Н-03 Житомир-Чернівці

У 2018 році основну увагу було сконцентровано на головних маршрутах області, зокрема виконано роботи на ділянці автодороги М-12 від міста Хмельницького до селища Війтівців, протяжністю 33 км, та на ділянках автодороги Н-03, протяжністю 10 км. Загальна протяжність зданих в експлуатацію відремонтованих ділянок 2018 році становить 58 км.

Н-03 Житомир-Чернівці відрізок дороги "Тещин язик"
Н-03 Житомир-Чернівці відрізок дороги “Тещин язик”

Окрім того, завершено ІІ чергу будівництва обходу місті Дунаївці та проведено поточний середній ремонт ділянок регіональних та територіальних доріг, загальною протяжністю 16 км.

Черги будівництва обходу довкола міста Дунаївці
Черги будівництва обходу довкола міста Дунаївці

Завершальний етап, будівництво ІІІ черги обхідної дороги в місті Дунаївці планується в 2019 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768