Дерибан по кам’янецьки, невігластво чи жадоба грошей?

У місті приймались досить спірні питання по відведенню та перепрофілюванні земельних ділянок. Але така ситуація переважно по всій території країни та в основному не зачіпала дерибану земель, що відведено під важливі інфраструктурні проекти міста, або ж масштаб таких виділень при бажані ще можна було спинити, та вважати такими, які ще є відворотними.

Але на днях помітив на кадастровій карті виділення ділянок у смузі біля вулиці Північна, станом на зараз їх уже є 12 зареєстрованих. Ця смуга призначена для розширення вулиці Північної у перспективі до чотирьох чи шести смугової дороги на зразок проспекту Грушевського та будівництва моста через Смотрич у кінці вулиці з продовженням дороги до проектованої об’їзної міста. Тобто майбутньому це має бути одна з ключових вулиць міста. А потреба в її розширенні буде, так як уже зараз на деяких дво-смугових вулицях міста створюються затори та проблеми з проїздом автомобілів.

Дерибан по кам’янецьки, невігластво чи жадоба грошей?
Дерибан по кам’янецьки, невігластво чи жадоба грошей?

У чому найбільша біда такого відведення? Після виділення цих ділянок для будівництва житлового будинку, рано чи пізно вони там з’являться, або вже з’явились. Тобто аби розширити цю дорогу доведеться, або відмовлятись від розширення, або викупляти та переселяти тих жителів, які зараз отримали чи купили ці ділянки. Відмовитись від розширення дороги, яка за планом мала б стати новим в’їздом у місто зі західної сторони, та перебрати весь транспортний потік зі Підзамча і Довжка, натомість повністю чи частково закривши проїзд через Старе міста та замковий міст, який уже роки перебуває в аварійному стані, як на мене є невігластво земельної комісії та усіх хто причетний до цього розподілу землі.

Чи можна щось змінити, думаю що уже ні, землі поділені, власники отримали права на них. Просто це чергова демонстрація не компетентності та далекоглядності управлінців та службовців міста.

Залишити відповідь

48689768