Чи буде реконструкція міського стадіону ім. Тонкочеєва?

На початку 2017 року презентовано бачення яким має бути центральний стадіон ім. Г. Тонкочеєва.

Проект стадіону розроблявся таким чином, аби головна спортивна арена міста стала основним місцем для заняття спортом кам’янчан та базою для проведення спортивних змагань усіх рівнів із різних видів спорту.

Чи буде реконструкція міського стадіону ім. Тонкочеєва?
Проект міського стадіону ім. Тонкочеєва

Того ж року за кошти міського бюджету було виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт міського стадіону. Приблизна вартість робіт на той час складала 12 млн. грн.

Оскільки як повідомляє міський сайт в бюджеті міста таких вільних коштів немає, в 2017 році, на початку 2018 року були подані заявки на фінансування проекту із обласного та державного бюджету.

Однак, в 2017 році проект не було підтримано на обласному рівні, в 2018 році на початку січня цей проект також не отримав фінансування.

Тому наразі місто відправляє звернення періодично в обласні підрозділи та Міністерство регіонального розвитку про фінансування програми із інших джерел і можливе співфінансування із міським бюджетом.

Також наприкінці весни цього року щодо території стадіону ім. Г. Тонкочеєва розгорівся скандал про це можна почитати тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768