Чому вкладати кошти в квартири в новобудовах краще?

Вдома повинно бути тепло та затишно. Але сьогодні все частіше постає питання вартості утримання житла.
Заощаджувати на комунальних послугах у сучасному світі вигідно та модно. Час формувати європейський підхід до споживання благ цивілізації.

Тепло вашої оселі без зайвих витрат

Витрати на комунальні послуги займають значну частину сімейного бюджету. Зростання тарифів не зупиняється. Тому, перш ніж купити квартиру місті, приділіть увагу питанню заощадження на енергоносіях.

Витрати на опалення, електроенергію та газ можна регулювати. Але для цього потрібно створити умови. Розглянемо детальніше, які саме.

Облік спожитих енергоресурсів

Квартири вторинного ринку не завжди обладнані лічильниками, а у випадку з теплопостачанням часто технічно неможливо встановити прилад обліку у квартирі. Витрати, які ви не обліковуєте, точно зменшувати не вдасться.

Саме тому доцільно купити квартиру в новобудовах Кам’янець-Подільського.

Мінімальні втрати тепла через зовнішні стіни будинку

Стіни в панельних будинках призводять до значних втрат теплової енергії. Власники таких квартир просто гріють повітря. В сучасних новобудовах передбачено якісне утеплення цегляних стін. Тому ви можете купити трьохкімнатну квартиру в Кам’янець-Подільському в новому будинку та менше витрачати на комунальні послуги, ніж жильці такої ж оселі в старому будинку.

Енергоощадні вікна вашого житла

Старі вікна в будинках ― це ще одна причина зайвих витрат на енергоресурси. Тому сьогодні заміна вінок стала необхідністю. Ремонт квартири на ринку вторинного житла починається саме з цього.

Сучасні новобудови вже обладнані сучасними енергоощадними вікнами. В таких квартирах тепло залишається всередині. Якщо купити однокімнатну квартиру в Кам’янець-Подільському невеликої площі, витрати на комунальні послуги будуть зовсім незначними.

Обираючи квартиру в новобудові ви заощаджуєте на майбутніх платежах за газ та електроенергію. Тому, це вигідна інвестиція.

Ефективно використовуючи енергоресурси ви дбаєте про майбутнє нашої планети

Витрати енергоносії в житловому секторі України просто вражають. Ми не звикли до економного використання електроенергії, газу та води в побуті. Для сучасного середньостатистичного європейця ретельно відстежувати витрати на комунальні послуги та заощаджувати ― це норма. Адже ресурси планети вичерпуються.

Робити прості речі під силу кожному. Обирати енергоощадне житло, споживати електроенергію по двозонному обліку, встановити оптимальний температурний режим в сучасній квартирі. Способів дуже багато.

Ви можете купити двокімнатну квартиру в Кам’янець-Подільському, планування якої дозволяє комфортно проживати сім’ї з двома дітьми, наприклад у житловому комплексі LIVING PARK Нова Будова-2. Утримувати зайву площу сьогодні не в моді.

Бережіть нашу планету та заощаджуйте власні кошти.

Вибрати нову квартиру чи купити квартиру від забудовника можна переглянувши наш каталог новобудов, де міститься потрібна інформація про об’єкти в місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768