Чому слід обирати квартири в новобудовах, а не вторинний ринок?

Шукаючи житло, люди постають перед вибором: купити нове житло, чи вторинне? Яку будівельну компанію міста обрати? На що варто звертати увагу в першу чергу?

Без фахової допомоги тут не розібратись, особливо, коли вибір стоїть між доступністю та комфортом. Покупцям не варто йди на компроміси у виборі житла, переконані фахівці і додають – всі побажання клієнтів можна втілити в одному будинку.

Чому варто обирати нові квартири, а не вторинне житло?

1. Безпечна купівля

При купівлі квартири у новобудові від надійних забудовників, які працюють не один рік на ринку нерухомості міста, ви не ризикуєте натрапити на шахраїв. Адже після підписання угоди ви стаєте повноцінним власником квартири. Переглянути будівельні компанії міста можна тут.

2. Ціна

Вартість квартири у новобудові мало відрізняється від ціни на вторинне житло. Натомість є можливість без проблем зробити індивідуальне планування, це буде дешевше, ніж переплановувати стару квартиру. До того ж, ціна на квартиру на етапі будівництва будинку суттєво нижча.

3. Комфорт

Чистий під’їзд зі свіжою фарбою, облагороджена зелена територія, новий дитячий майданчик – саме це чекає на вас переважно у якісних новобудовах.

4. Ремонт на свій смак

Купуючи нову квартиру вам не потрібно буде викидати старі речі і переробляти квартиру з радянського на сучасний лад. Крім того вас не чекатимуть “сюрпризи”, на зразок, несправної проводки та іржавих труб.

5. Дитячий майданчик, стоянка для автомобілів та розвинена інфраструктура

В нових будинках передбачено великі паркомісця та сучасні ігрові дитячі майданчики, розташовані просто біля будинку.

Переглянути варіанти. де купити квартиру новобудові в Кам’янці-Подільському, можна на сайті у розділі Новобудови.

Також нагадаю відтепер нові будинки в Україні будуть тільки з пандусами. 4 грудня депутати Верховної Ради у першому читанні підтримали законопроект, який передбачає заборону вводити в експлуатацію новозбудовані житлові будинки та громадські об’єкти без облаштування безбар’єрного простору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48689768